KONST / Litografier / Färglitografi 13016478
nr 1301 6478
Färglitografi
Per Börnfelt, Kyssen. Signerad, numrerad 93/290. Motivet: 25x38 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 januari 2020
kl 20:42:28
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr